دل آرامبایگانی

Unknown

دوشنبه, ۲۲ آذر ۱۳۸۹، ۱۲:۳۰ ق.ظ

السلام علی الشفاه الذابلات..سلام بر آن لب های خشکیده ..

۱. محرم که میشود..دلم به آب نمی رود.
برادر اسد می گفت بگو : یا ابا عبدالله..بعد بنوش.
گفتم..اما
هنوز از گلویم پایین نمی رود.

۲. السلام علیک یا ثار الله و بن ثاره..
ثار یعنی خونخواه.. صاحب خون..
سلام بر کسی که خون خواه خودش
و پدرش ،
الله سبحانه و تعالی
است..

خداوند صاحب خون حسین بن علی (روحی له الفداء)
و امیرالمومنین.. (روحی له الفداء) است.

۳. امام خمینی (قدس الله نفسه الزکیه) می گفت :
- ما یک ملت گریه ی سیاسی هستیم.
ما یک ملتی هستیم که با این اشک ها
سیل جریان می دهیم
و خرد می کنیم سد هایی را که
برابر اسلام ایستاده است-

۴. علامه طباطبائی  (ره) در ابتدای انقلاب جایی فرمودند
که این انقلاب به نهضت جهانی حضرت حجت (روحی له الفداء)
متصل می شود.

و من دارم فکر می کنم به این شعار..
که انگار الهام فرشتگان بود..
بر لبان مقدس بسیجیان و مریدان پیر جماران.
و پیروان دین محمد (صلی الله علیه و آله)
که :

خدایا..خدایا
تا انقلاب مهدی
از نهضت خمینی
محافظت بفرما.

۸۹/۰۹/۲۲

نظرات (۱۰)

خدایا..خدایا
تا انقلاب مهدی
از نهضت خمینی
محافظت بفرما.خامنه ای رهبر به لطف خود نگه دار...
دعا...
http://player.vimeo.com/video/17753898

1) لشکر خداجوی عمر بن سعد

2) و هذا یوم فرحت به آل زیاد و آل مروان و  ..

3)

لا حول و لا قوه الا بالله !
آقای بازارگان از دیدن کامنت بالایی واقعا ناراحت شدم.
شما آنروز در تهران نبودید و از نزدیک ندیدین پس چطور آنها را لشگر خداجوی عمر سعد می نامید.؟ خیلی عجیبه!!
فیلمی که لینکش را قرا داده بودید کامل ندیدم، اما واقعا هدف از این کلیپ چیست؟
لطفا شما راه خطایی که رادیو فردا و بی بی سی می روند را ادامه ندید. آنها هم همین کار می کنند قسمتی از یک اتفاق را نشان می دهند و بعد آن را همان طوری که می خواهند تفسیر می کنند. تفسیری که اغلب با واقعیت فاصله زیادی داره.
آنروز قشر های مختلفی بودند که هر کدام به هدفی آمده بودند، برخی اصلا مذهبی نبودند و تنها به خاطر نشان دادن مخالفتشون آمده بودند و برخی افراد هم احساس می کردند که اگر پیام عاشورا را شنیده اند امروز نباید در برابر این ظلم ساکت بنشینند. شاید گروه دوم اشتباه کردند، نمی دونم، شاید بر مبنای اطلاعات درستی تصمیم نگرفتند اما واقعا این وسط مقصر کیست؟ تعدادی از آنها همانهایی بودند که 31 سال قبل در راهپیمایی عاشورا بر عیله شاه شرکت کرده بودند. فکر نمی کنم منحرف شده باشند و یا بی بصیرت. من برای این سوال پاسخی ندارم ولی دارم به دنبالش می گردم. به نظر شما چرا؟ دنیا طلب شدند، فریب خوردند... واقعا چرا؟ به نظرم یافتن پاسخ این سوال خیلی مهم تر از این باشه که بیایم و خیلی راحت آنها را لشگر عمر سعد بخوانیم. اگر دلمون برای مملکتمون و انقلاب می سوزه بهتره به جای ادامه دادن این روند به دنبال راهی باشیم که این شکاف را بپوشانیم. ببینیم واقعا چرا اتفاقات پارسال رخ دادند؟ اگر تقصیر از ماست خودمون را اصلاح کنیم.
http://www.booyekarbala.blogfa.com/post-9.aspx
ما بودیم و از نزدیک هم دیدیم
و الحمدلله در دفاع از سید الشهدا در حد توان تلاش کردیم
لشگر عمر سعد برای آنهایی که دیدم زیاد است
عمرسعدی ها نماز خوان بودند، روزه بگیر بودند، واجبات عینی را زیر پا نمی گذاشتند...
مثل اینها نبودند که مقابل چشم همه کشف حجاب کنند و شعائر اسلام را علنا به سخره بگیرند...
میگویید این یک فیلم از یک گوشه ...
قبول
اما یک فیلم از یک گوشه بیاورید که عده ای از همین سبزها درحال عزاداری باشند
و در ضمن عزاداری شعار سیاسی هم بدهند
یک فیلم بیاورید از نماز ظهر عاشورایشان
یا گریه و نالشان برای اباعبدالله
...
http://alef.ir/content/view/38117
http://www.jahannews.com/vdcdon0f5yt0of6.2a2y.html
جناب فطرس شما شاید دیده باشید اما از دور دیدین.
من هم شنیده ام که درآن روز درگیری هایی وجود داشته و در برخی نقاط گفته اند که معترضین با عزاداران درگیر شده اند.
اما آنچه من در خیابان آزادی از نزدیک دیدم این نبود و البته چیزهای دیگری هم دیده ام از حمله گاردی ها در ساعات ابتدایی به مردمی که داشتند تنها راه می رفتند و شعار می دادند آن هم نه شعار هایی که مضمون بدی داشته باشد.
این که می گویید نماز ظهر عاشورا نخوانده اند نشان می دهد که شما اصلا از نزدیک ماجرا را ندیده اید، حرکت موتور سیکلت سوار ها و حملاتی که با باتوم به مردم می کردند اصلا اجازه ایستادن در خیابان را نمی داد چه برسد به نماز خواندن.
شاید توضیح برخی اتفاقات بد نباشد، آتش زدن سطل آشغال ها برای از بین بردن گازهای اشک آوری بود که اجازه نفس کشیدن نمی دادند. ضرباتی هم که به میله های اهنی و یا سطل های زباله می زدند نمادی از عزاداری بود نه جشن. این سوت و دست هایی هم که می بینید در بین درگیری ها رخ می داد وقتی مردم گاردی ها را عقب می زدند و موجب عقب نشینی شون می شدند نا خودآگاه خوشحال می شدند. شدت درگیری ها خیلی بالا بود فکر نکنید یک تجمع ساده بود.
اما بعد از این درگیری ها حرکات رادیکالی از این طرف هم دیدم که موجب شد من دیگر این جریان را همراهی نکنم. شعار ها تغییر کردند و خشونت در هر دو طرف به شدت افزایش یافت.
واقعیت اینه که بر خلاف تصور شما تعداد زیادی از افرادی که آنروز آنجا بودند هم نماز خوان بودند و هم به قصد پیروی از امام حسین آنجا جمع شده بودند اما بعد از مشاهده رادیکال شدن حرکت دیگر تمایلی به ادامه داشتن آن نداشتند چون خواسته شان ایجاد هرج و مرج و آشوب نبود. این حرکات زمینه بسیار مناسبی برای برادر کشی و حرکت های مسلحانه داشت که به شخصه من را به وحشت انداخت.
اگر تصور می کنید راهپیمایی 9 دی موجب فروکش کردن اعتراضات شده به نظرم اشتباه می کنید. حرکات خارج از کنترل روز عاشورا که من در هیچ تجمع دیگری ندیده بودم به نظرم مهمترین دلیل برای توقف ادامه اعتراضات بود.
متاسفانه پاسخی به این اعتراضات داده نشده و خیلی از معترضین تنها منتظرند تا باقی مردم یه مرور زمان و به خاطر شدید تر شدن مشکلات اقتصادی به آنها بپیوندند. اتفاقی که من واقعا دوست ندارم رخ بدهد. ایکاش کسی به این اعتراضات پاسخ می داد و یا تلاشی برای حلش می کرد. اگر فکر می کنید پایان یافته اشتباه می کنید...پایان نیافته در فاز انتظار به سر می بره. انتظاری که امیدوارم با مدیریت درست هیچ گاه محقق نشه.
می بخشید که در وبلاگ شما اینقدر نظر می گذارم.
امشب صحبت های اکبر گنجی را در بی بی سی فارسی درباره امام خمینی شنیدم و در انتهای آن واقعا احساس می کردم از موجودی به این بی انصافی منزجر و متنفرم.
دلم می سوزد به خاطر سوء مدیریت هامون. اگر به این موجود در زمان انتخابات اجازه سخن گفتن می دادند خیلی ها به دنبال جنبش سبز نمی رفتند. خیلی ناجوانمردانه سوار بر خواسته های مردم شدند و دارند می تازند. ایکاش افرادی که در حکومت هستند کاری نکنند که موجب بشوند این موجودات اینگونه واقعیت ها را درباره امام وارونه کنند...ایکاش در دولتمون اینقدر دروغگویی نبینیم که چنین فردی به خودش اجازه بده بگه ریشه همه این دروغ گویی به خاطر اینست که امام گفته برای حفظ نظام می توان دروغ گفت این هم نتیجه اش شده.
ببخشای بر من
اگر زخم بال کبوتر بر کتف ام نروئید ...

ارسال نظر

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
شما میتوانید از این تگهای html استفاده کنید:
<b> یا <strong>، <em> یا <i>، <u>، <strike> یا <s>، <sup>، <sub>، <blockquote>، <code>، <pre>، <hr>، <br>، <p>، <a href="" title="">، <span style="">، <div align="">
تجدید کد امنیتی